Број на оглас: 2861056
Објавен на: 20.05.2018, 16:57
1 / 11

MERCEDES c200cdi w204 2008g. AVANGARDE NEUVEZUVAN

13.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e so full oprema AVANGARDE kupen vo Mak Auto Star-Skopje 2008god. prv gazda registriran cela godina kolata e FABRIKA bez mana so 153.000km redovno servisiran so servisna kniska vo mercedes posleden servis napraven na 152.000km mozna zamena so vasa doplata... inf na 078 208 704