Број на оглас: 2861023
Објавен на: 19.03.2019, 15:43
1 / 10

Velosiped gradski city bike 28ca Villiger - odlicen

120 € 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba swiss bike L XL so shimano LX delovi
Kontakt 078 298 265