Број на оглас: 2860575
Објавен на: 12.10.2018, 08:23
1 / 2

Polnac za laptop DELL orginalen PA-12

1.500 МКД
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Polnac za laptop DELL 19,5v 65W 3,34A vo ispravna sostojba, orginalen. Bateriite gi polni so garancija!