Број на оглас: 2860154
Објавен на: 05.12.2018, 08:40
1 / 3

Acer Aspire 7750G na delovi

1 МКД
Производител:
Acer
Xaрд диск HDD:
1 TB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
17 инчи и поголеми
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Acer Aspire 7750G na delovi. Odlicno zacuvana tastatura, Nema ekran. Defekt na maticnata ploca, izgorena grafika. Odlicno zacuvani plastiki.