Број на оглас: 2860053
Објавен на: 04.05.2019, 17:16

STAN VO 11 KATNICATA NA 1 KAT.

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Греење:
Нема
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo 11 katnicata na 1 kat, so dve spalni, kujna, dneven prestoj, trepezarija, , kupatilo i WC za gosti. 2 balkona. So podrum. Stanot e 100 m2.
POVOLNO IMA PROSTOR ZA DOGOVOR
Dadete ponuda!
Moze zamena za avtomobil so vasa doplata