Број на оглас: 2859937
Објавен на: 11.04.2018, 17:38
1 / 7

MAZDA 5 2.0

4.600 €
Марка:
Mazda
Модел:
5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Noseno od Svajcaria

070942679
0041763325420 - Viber