Број на оглас: 2859576
Објавен на: 19.05.2018, 17:30
1 / 5

Iphone 5S 32gb

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple
Модел:
5S
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Vo Odlicna sostojba