Број на оглас: 2859048
Објавен на: 04.05.2018, 13:42
1 / 12

HYUNDAI SANTA FE CRDI 2.0

4.100 € Цената не е фиксна 4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
93 kw / 126 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


****ЦЕНА САМО ЗА ДЕНЕС***.Можете да го проверите во било кој сервис по ваша желба.
Направен комплет сервис (види слика).
*аларм
*централно
*клима наполнета целосно функционална
*електрика на сите стакла
*воздушни
*серво
*сите филтри сменети
*кука
*увезена од Германија(има и сервисна книшка)
*4 гуми зимски со челични бандажи
*4 гуми летни 225 СУВ со алум
Бандажи купени во 2017 И СИГУРНОСЕН ВЕНТИЛ(ФИСКАЛНА СМЕТКА ИМАМ)
&РЕГИСТРИРАНО ДО 12/18
*елек.ретровизори
*магленки
*airbag
*mp3 radio
*abs
***************************************
ЦЕЛОСНО ОДРЖУВАН ЏИП ВО КОЈ НЕМА ПОТРЕВА ДА ВЛОЖУВАТЕ НИТУ 1 ДЕНАР.
Каросериски има мали незначителни гребнатинки,ништо сериозно и видливо.
АКО САКАТЕ ОДРЖУВАНА КОЛА ВЕ ЧЕКА.КУПУВАТЕ ОД ЧОВЕК КОЈ СЕ ГРИЖИ ЗА СВОЈАТА КОЛА.
ЦЕНА БЕЗ АЛУМ.БАНДАЖИ СО ЧЕЧИЧНИ *4100ЕУР
ЦЕНА СО АЛУМ.БАНДАЖИ ПЛУС ЧЕЛИЧНИТЕ И 8 ГУМИ*4500 ЕУР
***БЕЗ ЗАМЕНИ***ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА