Број на оглас: 2859025
Објавен на: 19.05.2018, 17:43
1 / 2

Салонитни табли

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Home
Прилепски Бранители бр.188
Прилеп
Станете Премиум член

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам половни салонитни табли.
Контакт: 070 200188