Број на оглас: 2858852
Објавен на: 12.11.2018, 16:13
1 / 10

AUDI A4 2.0TDI 140KS 2008god.

5.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e odlicno socuvana so dosta oprema sve raboti po nejze novi gumi,Domakinski avtomobil.
sredeno se do registracija znaci tif homologacija, carina ,prevedeni dukumenti i zavereni kaj notar....