Број на оглас: 2858617
Објавен на: 16.07.2018, 18:55
1 / 5

Prodavam kia sportage

5.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Sportage
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema ..zacuvano bez grebnatinka..na bugarski tablici