Број на оглас: 2858588
Објавен на: 14.06.2018, 12:00
1 / 4

Bridgestone Potenza 225/50 R17

30 € 40 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Par gumi 225/50 R17
Zamena za 115/50 R17