Број на оглас: 2857700
Објавен на: 11.01.2019, 08:21
1 / 3

bandasi od fokus

1.990 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam aluminski bandasi od fokus/ imam i od bmw orginal aluminski sose gumi 206 55 16 078 583 136