Број на оглас: 2857643
Објавен на: 27.09.2018, 14:26
1 / 7

vw passat b6 2.0 tdi 140ks 05god desen volan

1.499 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw passat b6 2.0 tdi 140ks desen volan
se prodava kako na slikite ili na delovi
Izvadeni delovi se
Farovi
Radio
Dvete vrati levi
Katalizator
Sepi zadni
I bandazite kako na slikte komplet
Tel 078 45 41 45 se prodava cel kako na slikite ili cel 1550e