Број на оглас: 2857566
Објавен на: 25.05.2018, 09:02
1 / 4

Hamaci 250

1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Останати марки
Вид:
Останато
Година:
2016
Модел:
Hamachi 250

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Hamachi 250 so 600 km.