Број на оглас: 2857244
Објавен на: 23.05.2020, 15:18
1 / 6

SE PRODAVA Peugeot 206

2.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
56 kw / 76 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 206 Sedan proizvedeno 2007 godina na kraj,kupeno od salon prv gazda,vo ekstra odlicna sostojba,napraveno komplet servis so novi zimni i letni gumi i full oprema.Samo sto e registrirani Info na tel 070-276-378