Број на оглас: 2857189
Објавен на: 27.02.2019, 23:48
1 / 4

Alcatel..

400 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
Nokia
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Alcatel ... site po 400d .parce ili 1000d site.....ispravni....imam razni...