Број на оглас: 2857159
Објавен на: 28.03.2019, 11:07
1 / 5

Turbo i bos pumpa 1.9 TD Golf 3

65 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
1.9 TD Golf 3
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Turbo i bos pumpa za 1.9 TD Golf 3, istite se vo odlicna sostojba.

Kontakt preko VIBER bidejki sum vo stranstvo!