Број на оглас: 2857149
Објавен на: 18.01.2019, 14:17
1 / 10

Fiat Idea

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Idea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat idea 2005 1.9 101konj klimatronik vo odlicna sostojba registrirana cela godina.