Број на оглас: 2857086
Објавен на: 18.08.2018, 23:27
1 / 5

CARRARO 554

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


CARRARO 554 58KS odlicna sostojba 90% gumi i zadni i predni 4500 rabotni casovi povekje info na
Sime:078-292-911