Број на оглас: 2857054
Објавен на: 08.11.2018, 09:43
1 / 9

Audi A6 2.7TDI V6 2007god

5.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
131 kw / 178 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Donesena od Germanija vo odlicna sostojba.Napraven Servis 28.06.2018 ,2.7 Tdi 179 ks,FULL OPREMA,Se si funkcionira.Registrirana e vo Bugarija.Tri Kluca.Moze da se carini vo eden den.Poveke info na 076-558-691....... 076-558-691!!!