Број на оглас: 2856864
Објавен на: 11.07.2019, 13:52
1 / 5

Citroen Xsara 2.0 hdi

2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Xsara 2.0hdi 66kw 2003god
Napraven komplet servis april 2019
Klima
Abs
Centralno
Greenje na sedista
Registrirana
Dve novi zimski gumi