Број на оглас: 2856492
Објавен на: 21.07.2019, 16:16
1 / 1

POLOVNI DELOVI ZA VW GOLF 5 1.9 2.0 TDI SDI

22 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za vw 3 4 5 tdi sdi 1.9 2.0 delovite se so garancija prakame po kargo ili nasa dostava 071 355 590 071 355 590