Број на оглас: 2856382
Објавен на: 20.05.2018, 11:04
1 / 9

Mazda2 1.4Hdi 2008god*zamena*

4.600 €
Марка:
Mazda
Модел:
2
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno zacuvana Mazda2 1.4hdi proizvedena 2008god prva registracija 2009godina. Od oprema ima klima, abs, airbag, servo, elektrika na prozori i retrovizori so avtomatsko zatvoranje, centralno so dva kluca i dr. Registrirana i servisirana na 98000km.