Број на оглас: 2856366
Објавен на: 14.11.2018, 11:43
1 / 6

CARTIER француски часовник

1.300 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Часовникот е нов, француски бренд на часовник. Со кожена каишка, водоотпорен, покажува дата и сите стрелки се исправни и работат, најмалата црвена стрелка ги брои секундите. + следува кутија.