Број на оглас: 2855700
Објавен на: 23.03.2019, 09:24
1 / 12

Mazda

1.400 € 2.000 €
Марка:
Mazda
Модел:
MPV
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Evtino ubavo vozilo servisirano redovnono bg tabli 2.0 motor 136 ks