Број на оглас: 2855665
Објавен на: 13.03.2019, 17:56
1 / 11

Опел мерива 1.3 мултиџет

2.650 € 3.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
25 kw / 34 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Супер кола за градски услови сервисирано целосно вреди да се види многу малку троши со фул опрема