Број на оглас: 2855645
Објавен на: 06.08.2019, 16:39
1 / 6

Autoradia so usb...sd.karticka..aux..i radio

1.200 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вид на оглас: Се продава


Radiata se novi...po 1200 den.so univerzallni xhekoi...odgovarat ne site koli.rabotat perfektno.