Број на оглас: 2855282
Објавен на: 25.05.2020, 13:46

Нива со шума во Раздол

31 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
6934 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имотен лист бр. 1896. Нивата се наоѓа на патот помеѓу Владимирово и Русиново.

0.5eur/m2