Број на оглас: 2855097
Објавен на: 24.03.2019, 14:26

Se prodava niva 2 dekara !!!!!!!!

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva 2 dekara vo Varos na sirokpat odma posle prugata.


Informacii na tel. 078 631 528 ivica
(Zvonete samo kaj Ivica)