Број на оглас: 2855068
Објавен на: 12.07.2018, 18:27
1 / 7

Peugeot 206 - Pezo 206 (Benzin-Plin)

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 1.1 (Prva registracija 11.2003)
Benzin-Plin
Pominati 250 000km

Cena po dogovor

Info na telefon: 070 306 393 Petre