Број на оглас: 2854716
Објавен на: 19.05.2018, 15:08
1 / 4

СЕ ПРОДАВА ГАРНИТУРА ДОБРО ЗАЧУВАНА ТРОСЕД ДВОСЕД И ФОТЕЉА

8.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вид на оглас: Се продава


Се продава гарнитура добро зачувана тросед двосед и фотеља со ваша понуда