Број на оглас: 2854656
Објавен на: 24.10.2018, 00:38
1 / 6

••• Apple iPhone 7 •••

343 € Цената не е фиксна 349 €
Марка:
Apple
Модел:
7
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Apple iPhone 7 - 32GB Matt-Black neverlock,nov.

Cena: 350eu

Bez nikakvi dodatni komentari... & Bez Nikakvi Zameni

Napomena: Bez KUTIJA, so tel (iPhonot) sledi: USB i Adapter, futrola i zastitno staklo 5D.