Број на оглас: 2854137
Објавен на: 30.10.2018, 13:30
1 / 10

OPEL CORSA D

71.603.615 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel corsa d 2006 god uvezena od germanija so servisna kniska. Kolata ima pominato 168 000 i moze da se proveri vo vilo koj ovlasten servis na opel garancija za kilometri. Od oprema ima: klima ured radio cd mp3 komandi na volan elektricni stakla elektricni retrovizori aluminiumski bandazi so novi gumi michelin metalik boja i mn druga oprema.
Kolata nema nikakvi zabeleski moze da se proba vo sekoe vreme tel 071 603 615