Број на оглас: 2854099
Објавен на: 20.05.2018, 11:46
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI GT

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw golf 5 1.9 TDI GT 105 ks klimatronik koza greaci na sedista kolata nema nikakvi zabeleski moze proverka kade sakate za poveke 077695944