Број на оглас: 2853914
Објавен на: 23.05.2018, 15:20
1 / 9

DACIA LOGAN 2007 GOD MOZE ZAMENA

1.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Dacija
Модел:
Logan
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba, pred edna nedela napraven mal servis ulje ,filter za maslo,filter za vozduh, fulter za nafta.
smeneti predni novi diskovi i plocki
ima 4 novi gumi
nov accumulator
ekomomicno vozilo so golem comforten prostor
nosi motor renault 1.5 dci
registrirano do 8 mesec 2018
.
cena 1300EUR NE E FIKSNA

tel 078 202 914