Број на оглас: 2853802
Објавен на: 13.02.2019, 17:00
1 / 8

Mreza tripati pocinkuvana

150 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Mrezata e vo parcinja 100cm. × 39cm.
Kockite se 9mm × 9mm
Debelinata na zicata e okolu 0.7mm
Imam 40 broja
Mrezata e nova ne e upotrebuvana samo e secena na parcinja.
Tri pati pocinkuvana
Tel. 070 522 504