Број на оглас: 2853645
Објавен на: 15.08.2018, 22:22
1 / 1

Kirby G10 sentria

650 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kirby G10 mashina za cistenje, vo perfektna sostojba mnogu socuvana ne e mnogu koristena. Poveke info na telefon