Број на оглас: 2852503
Објавен на: 21.06.2018, 13:00
1 / 12

Lexus is220D

3.333 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lexus
Модел:
IS 220
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DESEN VOLAN !!!!!!!

Lexus IS 220D
2007 Godina
2.2 / 175 KS
kolata se koristi sekojdnevno vo dobra sostojba e masinski , servisirana pred 1000 km , novi gumi
nadvoresno ima sitni zabelezki koi se gledaat na slikite
moze na Bugarski tabli ili za delovi
poveke info
078322517
ili viber
00447802487549