Број на оглас: 2852145
Објавен на: 25.04.2019, 16:51

prodavam orizova niva продавам оризова нива

1 €
Квадратура:
1100 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


070 960 272

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani, kaj mesto vikano KAJ KRUSKATA.

Продавам оризова нива 1,1 декар, близу Долни подлог, Кочани, кај место викано КАЈ КРУШКАТА.

070 960 272