Број на оглас: 2851894
Објавен на: 19.03.2019, 13:00
1 / 9

VOLVO S80 2.4t d5 -04 120kw 163hp dizel

6.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Volvo
Модел:
S80
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Voziloto e vo licna moja sopstvenost podolgo vreme.
-Najvisoko nivo na oprema.
-Servisirano vo Volvo ovlasten servis kade moze i da se proverat site podatoci za nego.
-071221087(Viber)/075428994(WhatsApp).
-Ve molam bez zameni.