Број на оглас: 2851730
Објавен на: 18.08.2018, 22:02

vladimirec t-25 traktor

800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


traktorot e 92 god,ima dokumenti so kabina ispraven odlicen motor tel 071 713 346