Број на оглас: 2851239
Објавен на: 15.08.2018, 18:24
1 / 2

Yamaha 125 cc

19.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
1990
Модел:
125
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e ispraven pali i vozi mozna e zamena za kola so moja doplata ili do taa cena za poveke info na tell 078 710 464