Број на оглас: 2851163
Објавен на: 12.07.2018, 14:25
1 / 4

VW Fox 1.2 kako nov

3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Fox
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Germanija i se so servisna istorija od Vw germanija.4 gumi novi.originalni km.