Број на оглас: 2851092
Објавен на: 02.08.2020, 07:39
1 / 4

Senosobirac pajak so 4 gumi

12 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Sobirac so 4 gumi reduktor so ulje kraci koj se vadat za transport moze i da se trga na tockovi kako prikolka .