Број на оглас: 2850922
Објавен на: 18.06.2018, 11:23
1 / 2

Melacka za.grozgje

250 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam melacka za grozge italjanska..tel za info.071/491/070.spaso.