Број на оглас: 2850795
Објавен на: 17.05.2018, 16:13
1 / 4

tablet pod garancija staklo moze zamena

180 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
Samsung Galaxy Tab A 2016 moze zamena
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


se prodava tablet staklo star 4 meseci koristen mnogu malku od t mobile pod garancija koristen mnogu malku moze zamena za note 5 so moja doplata