Број на оглас: 2850519
Објавен на: 20.04.2020, 20:46
1 / 3

EGR ventil za opel zafira 2.0 dti 99'-05'

35 €
Марка:
Opel
Модел:
zafira 2.0 dti 2001 god
Tип на делови:
Издувниот систем / турбо

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


tel.043-418-995
mob.075-540-610
egr ventil za zafira 2.0 dti.
nov e kupen vo germania.
imam i faktura.
vozen e samo 2000 km.od germ-makedonija.
cena 35 e.