Број на оглас: 2850512
Објавен на: 15.04.2019, 21:42
1 / 2

EGR ventil za opel

20 €
Марка:
Opel
Модел:
ne
Tип на делови:
Издувниот систем / турбо

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


tel.043-418-995
mob.075-540-610
egr ventil za opel 20 e.