Број на оглас: 2850231
Објавен на: 15.06.2018, 07:32
1 / 3

NOVI GUMI DUNLOP 185/70 R15

4.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NOVI GUMI 15 DUNLOP 185/70 R 15